Nieuws


view:  full / summary

FREERUNNING

Posted by Gympie Moorslede on January 20, 2018 at 4:20 AM Comments comments (0)

20 januari 2018,


verdere data volgen


3 december 2017 STOOFVLEESFESTIJN

Posted by Gympie Moorslede on October 29, 2017 at 2:10 PM Comments comments (1)
meer info volgt!

5 juni 2017 West-Vlaamse recreaCup te Kortrijk

Posted by Gympie Moorslede on June 5, 2017 at 6:15 AM Comments comments (2)

alle Gymnasten hebben hun beste beentje voorgezet. Dikke proficiat !

Resultaten meisjes :

8- jarigen :          Janne 3de

9 jarigen             Sara 12de

10 jarigen           Felice 5de

11 jarigen :         Jytte 12de, Sigrid 21ste, Yenna 29ste

12 jarigen :         Fien 8ste, Ana 3de

15-16 jarigen :    Merel 10de

17 jarigen :         Jane 2de


Resultaten jongens :

7 jarigen             Tibo 2de, Lars provinciaal kampioen

8 jarigen             Ties 4de

11 jarigen            Karel 4de 

12 jarigen           Arthur 2de, Baptiste provinciaal kampioen

28-29 januari : Wedstrijd Rekem

Posted by Gympie Moorslede on January 28, 2017 at 4:50 PM Comments comments (0)

Jongens 7-8 j : Tibo goud, Lars goud

Jongens 9-10 j : Emile zilver

Meisjes 9-10 j : Allessia zilver, Sara zilver

Meisjes 17+ : Jane goud

 

Jongens 11-12 j : Karel goud, Arthur zilver

Meisjes 11-12 j : Jytte goud, Ana goud, Silke brons, Yenna brons

14-15 januari 2017 : Westhoektornooi Vlamertinge

Posted by Gympie Moorslede on January 16, 2017 at 12:00 AM Comments comments (0)

 

TTM [email protected]/D niveau 6-7j (14) set 1 Camille – Ella – Aurelie - Lotte

TTM [email protected]/D niveau 8j (17) set 1 Janne

TTM [email protected]/D niveau 9j (27) set 2 Noor – Eline – Laura en Sara

TTM [email protected]/D niveau 10j (15) set 2 Félice en Dieuwke

  

TTM [email protected]/D niveau 11j (33) set 1 Lotte – Yenna – Sigrid- Boo en Jytte

TTM [email protected]/D niveau 12j (26) set 2 Ana – Fien en Silke


TTM [email protected]/D niveau 13j (10) set 1 Sara (grond 4de)

TTM [email protected]/D niveau 14j (13) set 1 Britt (barre 4de / balk 1ste / grond 4de) en Emily

TTM [email protected]/D niveau 16j (10) set 2 Merel (barre 3de / balk 4de)

TTM [email protected]/D niveau 17j+ (14) set 2 Jane (barre 3de)


TTJ [email protected]/ D niveau 6j-7j (6) set 2 Gilles (grond 3de / rek 5de / herenbrug 1ste) en Tibo (grond 1ste / rek 2de / herenbrug 3de)

TTJ [email protected]/ D niveau 8j (6) set 2 Lars (grond 1ste / rek 1ste / herenbrug 4de) – Ties (grond 3de / rek 3de / herenbrug 4de) en Henri (grond 5de/ rek 4de / herenbrug 1ste)

TTJ [email protected]/ D niveau 9-10j () set 2 Emile (grond 4de / rek 4de / herenbrug 3de)

TTJ [email protected]/ D niveau 11-12j (10) set 2 Arthur (grond 3de / rek 7de / herenbrug 3de) – Karel (grond 4de / rek 4de / herenbrug 2de) en Baptiste (grond 2de / rek 2de / herenbrug 1ste)

 

Alle gymnasten hebben hun beste beentje voorgezet en allen kunnen met een afgewerkte oefening dit tornooi afsluiten.

Dank u wel ouders en sympathisanten voor het vervoer en het supporteren !


Rss_feed